BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Proaktif Form Yazılımı

Proaktif Form Yazılımı

Web sitenize reklam yolu ile giren ziyaretçilerinizden bilgi alabilmek ve onlara satış yapabilmek için mutlaka anasayfanızda proaktif bir form olması gerekir. Firmanızı site ziyaretçilerinize her ne kadar ilgi çekici şekilde gösterseniz de sizinle iletişime geçmek isteyen kişilere kolayca ulaşabilecekleri bir başvuru formu göstermezseniz bir çok satışı kaybedebilirsiniz. 

Sitenize gelen müşterileri kaybetmeyin!

Ana sayfanız başta olmak üzere tüm sayfalarınızda ziyaretçilerinize göstereceğiniz kullanımı kolay proaktif bir form eklemek artık oldukça basit. Ücretsiz FormGet yazılımı ile internet sitenize proaktif bir form ekleyebilir ve  geri dönüşlerinizi 5 kata kadar artırabilirsiniz.

1 dakikada kurulum!

Ziyaretçilerinizin size daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak ve web sitenize onların dikkatlerini çekecek proaktif bir form eklemek için hemen FormGet.app uygulamasına kayıt olun ve hiçbir ücret ödemeden sadece 3 kolay adımda kullanmaya başlayın. Kurulum için AdresGezgini ekibinden ücretsiz destek almak isterseniz 4440964’den bize ulaşabilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap