BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdWords Yeniliği – 3: Anahtar Kelime Aracı

AdWords Yeniliği – 3: Anahtar Kelime Aracı

AdWords'ün yeniliklerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. AdWords Güncellenmiş Anahtar Kelime aracı dün AdWords resmi blogunda yayınlanan bir haber ile yenilendi. Anahtar Kelime Aracı'na daha iyi filtreler, anahtar kelimelere yıldız ekleme, ve anahtar kelimeleri metin olarak kopyalayabilme özelliklerini eklendi. Aşağıda bazı yeni özelliklerin daha ayrıntılı açıklamalarını bulabilirsiniz.

Anahtar kelime listenizi filtreleyip yenilemenizin üç yeni yolu var. Yeni güncellemelerde:

1. Anahtar kelime listenize eklenmek ya da listeden çıkarılmak için belirli terimleri seçebilirsiniz. 2. Tablodan seçtiğiniz belirli anahtar kelime fikirlerine benzer terimler için arama yapmak için “Daha fazla benzer sonuç” düğmesini kulanabilirsiniz. 3. Arama kutusuna yazdığınız kelime ya da ifadelerin (ve eş anlamlılarının) yalnızca tam eşleşmelerini içeren sonuçları alabilirsiniz.

Anahtar kelimelerinize yıldız eklemek

Yeni anahtar kelime fikirleri için arama yaptığınız sırada kaydetmek istediğiniz anahtar kelimelere yıldız ekleyin. Aracın sol tarafındaki “Yıldızlar” panelinde yıldızlı anahtar kelimelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

“Metin olarak görüntüle” düğmesi

Seçtiğiniz anahtar kelimelerinizi metin halinde görüntüleyin, böylece onları kolayca düzenleyebilir ve bir e-tabloya ya da AdWords Editör’e yapıştırabilirsiniz.

Eğer hala işletmeniz için Google AdWords kullanmaya başlamadıysanız şimdi bizi arayın!

Kaynak: The Keyword Tool - when you talk, we listen

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap