Anasayfa | Sosyal Medya


AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi

13-03-2012

AdresGezgini Ekibinden Yepyeni Mobil Uygulamalar

AdresGezgini Yazılım Geliştirme Ekibi yepyeni mobil uygulamalarla karşınızda. IOS ve Andorid işletim sistemlerine sahip olan, telefon ve tablet cihazlarda kullanabileceğiniz İzmir Ulaşım Rehberi Uygulaması ücretsiz olarak kullanıma açıldı.

Apple Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama pratik ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. İstediğiniz zaman, kolayca İzmir’deki otobüs ve vapur seferlerini, duraklarını, otobüs hat numaralarını öğrenebileceksiniz. Dilerseniz aramak istediğiniz durağı ya da hat numarasını arama bölümüne yazıp, istediğiniz otobüs hat numarasını, durak isimlerini ve otobüslerin sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.

“Bana en yakın durağı olanlar” butonuna tıkladığınızda ise Google Maps verileri ile size en yakında olan durağı görüntüleyebilir hangi otobüsün ne zaman o durakta olacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aradığınız durağa yönelik yürüme mesafesini ve rotasını öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın Vapur Hatları bölümü de bulunuyor. Kalkış yapmak istediğiniz iskele ve varmak istediğiniz iskeleyi seçip vapur seferlerini öğrenebilirsiniz.

Uygulamada bulacağınız verilerin tamamı resmi web sitelerinden alınmış olup en güncel halleridir. İlerleyen tarihlerde İzmir Ulaşım rehberine İZBAN ve İzmir Metro seferlerini de ekleyeceklerini söyleyen AdresGezgini Yazılım Geliştirme ekibimiz çalışmalarına eksiksiz bir şekilde devam edecek.

YORUMLAR

YORUM YAZIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

22-08-2022

Yelken Olimpiyatlarında Bir Gezgin: Cansu'nun Bloğu - Çeşme Kampı...

Şampiyona yolculuğuna başlamış bulunmaktayız. Temel bilgiler üzerinde çalışmalara yoğunlaştık. Yelkenin...

Yelken Olimpiyatlarında Bir Gezgin: Cansu'nun Bloğu - Çeşme Kampı

24-01-2013

Google Kötü Reklama Savaş Açtı...

Google AdWords reklamları, işletmelerin düşük bütçelerle çevrimiçi ortamda görünürlüklerini arttırmayı...

Google Kötü Reklama Savaş Açtı

30-05-2013

3 Adımda Sosyal Medyada Etkileşimli Topluluklar Yaratmak...

Bugün sosyal medyanın en büyük sorunlarından biri marka kanallarında konuşan, marka ile iletişim kuran aktif...

3 Adımda Sosyal Medyada Etkileşimli Topluluklar Yaratmak