BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini Blog Uygulamasını Hala İndirmediniz mi?

AdresGezgini Blog Uygulamasını Hala İndirmediniz mi?

AdresGezgini Blog Uygulamasını Hala İndirmediniz mi?

Dijital pazarlama konusundaki ipuçlarına, önerilere ve teknolojik trendlere kolayca ulaşarak, işletmenizi dijital ortamda daha ileriye taşımanızı amaçlayan AdresGezgini blog sayfası şimdi mobil uygulamada! 

App Store ve Play Store'dan indirebileceğiniz AdresGezgini Blog uygulaması sayesinde AdresGezgini ve ReklamVermek blog sayfalarında üretlen içeriklere tek tıkla ulaşabilir, Google AdWords ve sosyal medya reklamları ve satış-pazarlama ile ilgili ipuçlarını okuyarak işletmenizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Blog yazılarına ek olarak AdresGezgini ekibinin 10 yıllık tecrübesiyle, sizler için hazırlanan eğitim kitapçıklarına da ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu kitapçıkları web sitemizden ücretsiz indirerek, Google ile dijital fırsatları kullanarak hedef kitlenize ulaşmanın yollarını öğrenin.

2016 yılında AdresGezgini’nde web programlama dilleri hakkında kendini geliştirmek üzere  staj yapan Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri Kemal Tekin ve Mehmet Akif Atalı, AdresGezgini AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı Bora Mocan, AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer, Yazılım Geliştirme Uzmanı Serdar Saygın ve Tasarım Ekibi Takım Lideri Çağla Nacir’in destekleriyle tamamlanan AdresGezgini Blog Uygulaması ile ilgili değerli geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap