BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini Blog Uygulamasını Hala İndirmediniz mi?

AdresGezgini Blog Uygulamasını Hala İndirmediniz mi?

AdresGezgini Blog Uygulamasını Hala İndirmediniz mi?

Dijital pazarlama konusundaki ipuçlarına, önerilere ve teknolojik trendlere kolayca ulaşarak, işletmenizi dijital ortamda daha ileriye taşımanızı amaçlayan AdresGezgini blog sayfası şimdi mobil uygulamada! 

App Store ve Play Store'dan indirebileceğiniz AdresGezgini Blog uygulaması sayesinde AdresGezgini ve ReklamVermek blog sayfalarında üretlen içeriklere tek tıkla ulaşabilir, Google AdWords ve sosyal medya reklamları ve satış-pazarlama ile ilgili ipuçlarını okuyarak işletmenizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Blog yazılarına ek olarak AdresGezgini ekibinin 10 yıllık tecrübesiyle, sizler için hazırlanan eğitim kitapçıklarına da ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu kitapçıkları web sitemizden ücretsiz indirerek, Google ile dijital fırsatları kullanarak hedef kitlenize ulaşmanın yollarını öğrenin.

2016 yılında AdresGezgini’nde web programlama dilleri hakkında kendini geliştirmek üzere  staj yapan Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri Kemal Tekin ve Mehmet Akif Atalı, AdresGezgini AR-GE Teknik Ekip & Yönetim Kurulu Başkanı Bora Mocan, AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer, Yazılım Geliştirme Uzmanı Serdar Saygın ve Tasarım Ekibi Takım Lideri Çağla Nacir’in destekleriyle tamamlanan AdresGezgini Blog Uygulaması ile ilgili değerli geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap