BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne Katıldık

6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne Katıldık

6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne Katıldık

DAS Takım Liderimiz Ayça Erdoğan, Türkiye’nin 395. AR-GE Merkezi AdresGezgini’nin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AR-GE Merkezi Belgesini almak üzere 6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne katıldı. 

20- 21 Aralık tarihlerinde Ankara Congresium'da gerçekleşen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün de katılım gösterdiği zirvede AR-GE ve Tasarım Merkezlerinin etkinliğinin ve geleceğinin tartışılacağı; AR-GE ve Tasarım Merkezlerinde Tasarım Yapma, Geliştirme ve Süreçlerin Yönetimi ve Dijital Dönüşümde AR-GE’nin önemi konulu panellerin yer aldığı programlar gerçekleştirilecek.

AdresGezgini ekibi ve yöneticileri olarak araştırmanın ve öğrenmenin bir sonu olmadığına inanıyor; AR-GE Merkezi Belgesini almanın verdiği güçle, başarılarımıza her geçen gün yenilerini eklemeyi hedefliyoruz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap