BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne Katıldık

6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne Katıldık

6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne Katıldık

DAS Takım Liderimiz Ayça Erdoğan, Türkiye’nin 395. AR-GE Merkezi AdresGezgini’nin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AR-GE Merkezi Belgesini almak üzere 6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi'ne katıldı. 

20- 21 Aralık tarihlerinde Ankara Congresium'da gerçekleşen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün de katılım gösterdiği zirvede AR-GE ve Tasarım Merkezlerinin etkinliğinin ve geleceğinin tartışılacağı; AR-GE ve Tasarım Merkezlerinde Tasarım Yapma, Geliştirme ve Süreçlerin Yönetimi ve Dijital Dönüşümde AR-GE’nin önemi konulu panellerin yer aldığı programlar gerçekleştirilecek.

AdresGezgini ekibi ve yöneticileri olarak araştırmanın ve öğrenmenin bir sonu olmadığına inanıyor; AR-GE Merkezi Belgesini almanın verdiği güçle, başarılarımıza her geçen gün yenilerini eklemeyi hedefliyoruz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap