BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Vodafone Abonesi İşletmelere AdresGezgini'nden %10 İndirim Hediye!

Vodafone Abonesi İşletmelere AdresGezgini'nden %10 İndirim Hediye!

Vodafone Abonesi İşletmelere AdresGezgini'nden %10 İndirim Hediye!

Vodafone ile yaptığımız iş ortaklığıyla, Vodafone abonesi işletmelere Google AdWords reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları ve/veya Yandex reklamları için yapılacak 1.000 TL ve üzeri reklam harcamalarında %10 indirim avantajı sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinden "Kampanyaya Katıl" tuşuna tıklayıp, şifrenizi almanız ve şifrenizi 444 0 964 numaralı telefondan veya web sayfamız üzerinden yapacağınız başvurularınızda paylaşmanız yeterli olacaktır. Farklı alan adları için kampanyadan sınırsız yararlanma hakkına sahip Vodafone abonesi işletmeler, bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Kampanya Esasları

Kampanya 05.04.2017- 31.07.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Vodafone Esnaf abonelerine adresgezgini.com aracılığıyla vereceği internet reklam harcamaları ve ajans komisyonu üzerinden %10 indirim uygulanır. Reklam harcaması (toplam reklam bütçesi), reklam mecralarına ödenecek ücret + ajans komisyonudur. %10 indirim toplam reklam harcaması üzerinden yapılacaktır. ajans komisyonu dahildir. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Esnaf aboneleri Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Kampanyaya Katıl” tuşuna tıklayarak kampanya şifrelerini Kampanya şifreleri 31.07.2017'ye kadar geçerlidir. Bu kampanya AdresGezgini ile daha önce çalışmamış ve herhangi bir kampanyadan yararlanmamış işletmeler için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm işletmelerin web siteleri ilgili reklam mecralarındaki politikalara, içerik yönergelerine ve teknik kriterlere uymak zorundadır. %10 indirim satın alınan toplam reklam bütçesi üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya indiriminden faydalanılabilmesi için 1.000TL + KDV ve üzeri reklam harcaması yapılması gerekmektedir. Kampanya, bu ücretin altındaki reklam harcamaları için geçerli değildir. Şifreler her bir alan adı için tek kullanımlık olup, kampanya süresi boyunca Vodafone Esnaf aboneleri farklı alan adları için kampanyadan sınırsız faydalanabilecektir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyadan aktif Vodafone Esnaf aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı AdresGezgini A.Ş. ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'de saklıdır.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap