BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Socialbakers dan Türkiye ye Özel Facebook Pazarlama Analizi

Socialbakers dan Türkiye ye Özel Facebook Pazarlama Analizi

Socialbakers dan Türkiye ye Özel Facebook Pazarlama Analizi

Socialbakers tarihinde ilk defa bir ülke için özel olarak hazırlanmış bir sosyal medya datası sundu. Sadece Türkiye ve Webrazzi Summit 2011 için hazırlanmış bu rapor Facebook pazarlamada başarı elde etmek isteyen ve en iyi sonuçlara ulaşmayı amaçlayan kişiler için bulunmaz nitelikte. Aşağıda 4 görsel halinde bulabileceğiniz bu veriler, Facebook Hayran Sayfaları'nın "prime time"ını sunuyor, üstelik verilerde markalarla kişilerin ilişkilerini de görebiliyorsunuz.

Türkler hangi saatlerde güncelleme yapıyorlar ve hangi saatlerde hayran sayfaları ile bağ kuruyorlar? facebook-turkiye-istatistik-2 Aşağıdaki grafikte görüleceği üzere bizim Facebook'ta vakit geçirmediğimiz gün yok gibi :) Fakat yine de haftasonları diğer günlere nazaran daha zayıf. 293-pic3 293-pic4 Ve son grafikte Türkiye'de yer alan tüm Facebook Hayran Sayfaları arasında hayranları ile en çok bağ kuran sayfaları görebiliyoruz. 293-pic5

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap