BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Bayramda Reklamlarınızla Daha Fazla Kullanıcının Dikkatini Çekin

Bayramda Reklamlarınızla Daha Fazla Kullanıcının Dikkatini Çekin

Bayramda Reklamlarınızla Daha Fazla Kullanıcının Dikkatini Çekin

Reklamlarınızı Hazırlayarak Bu Bayram Sezonunda Google Ads'den Daha Fazlasını Alın


Daha fazla gelir

Bayram demek hediyeleşmek demek. Arama yapanların birden fazla cihazda hediye aradığını unutmayın. Reklamlarınızın her ekranda harika görünmesini sağlamak için duyarlı reklamları kullanın.


Daha karlı reklamlar
Reklam dengesi ile yalnızca en iyi performans gösteren reklamlarınızı gösterin, böylece günlük içeriğiniz için daha fazla alan olur.


İşini yapmak için daha fazla zaman
Otomatik reklamlar sizin için reklamları yerleştirirken, zamanınızı daha fazla bayram içeriği oluşturmak için kullanın.


Daha fazla görüntülenebilir reklam
Bayram alışverişi eğlenceli olabilir, bu nedenle reklamlarınızı kullanıcılar tarafından görüntülenebilir kılan farklı kampanya türleri, reklam noktaları veya boyutları deneyin.

 

Sitenize Daha Fazla Kullanıcı Çekin


İnsanlara bir seçenek sunun
"-----gibi mağazalar" için yapılan mobil aramalar 2 yılda %60 arttı. Hangi mağazalara benzediğinizi düşünün ve bunları anahtar kelimelerinize eklemeyi deneyin.


Mobil düşünün
Bayram için tam zamanında bir mobil site veya uygulama oluşturun. Akıllı telefondan alışveriş yapanların %64'ü mağazaya gitmeden önce fikirleri mobilde arıyor.


Videoyu deneyin
Neden videolu bayram içeriği oluşturmuyorsunuz? Neredeyse her 3 kişiden 1'i videonun kendilerine bir şeyler satın alma konusunda ilham verdiğini söylüyor.

Ve bu kullanıcıların %90'ı YouTube'daydı.


Kitlenizi tanıyın
"Bayram hediyeleri" için arama yapanlar 2016'dan bu yana %80'e varan oranlarda bir büyüme kaydetti. İçeriğinizin alışveriş yapan kişilere göre tasarlandığından emin olun.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Ayşe Ördek tarafından yayınlanmıştır.

Ayşe Ördek, 1995 yılında Bursa'da doğdu. Lisans eğitimini 2018 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümünde İngilizce eğitim alarak tamamladı. Ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Biyomühendislik alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Bu süreçte yer aldığı Tubitak projesi ve katıldığı eğitimler sayesinde analitik bakış açısını ve mühendislik becerilerini ilerletme fırsatı yakaladı.Kendini geliştirmekten ve yeni şeyler öğrenmekten zevk aldığını söyleyen Ördek, üniversite eğitimi sırasında dijital pazarlama alanına ilgi duymaya başladı. Yaptığı araştırmalar sonrasında bu alanda başarılı olabileceğine inanan Ördek, Veri Analiz Uzmanı olarak AdresGezgini ekibine katılmasıyla birlikte bu ilgisini profesyonel hayata geçirmeye başladı.Seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten hoşlanan Ördek, özellikle antik kentleri gezip buraların tarihini öğrenmekten keyif alıyor. Kişisel gelişim kitapları okumak ve tiyatro etkinliklerine katılmak ilgi alanları arasındadır.

Yorum Yap