Rakamlarla Sosyal Medya Kampanyaları

Old Spice’ın “Mano a Mano in el Bano” kanalının YouTube üzerinden 1 hafta içinde 22 milyon izlendiğini biliyor muydunuz? Ya da Evian‘ın “Roller Skating Babies” videosunun 2 yıl içinde 65.5 milyon kez görüntülendiğini?

Geçtiğimiz günlerde Mashable tarafından hazırlanan aşağıdaki infografik birçok sosyal medya kampanyası hakkında istatistiki bilgiler sunuyor bize. Bu infografikte, kırmızı renk YouTube’u, sarı renk Twitter’ı, mavi renk Facebook’u ve gri renk de lokasyon bazlı servisleri temsil ediyor. İnfografiğin en altında ise 6 farklı sosyal medya kampanyası ve onların ölçümlemeleri verilmiş. Her durumda rakamlar inanılmaz! İnceleyin, bana hak vereceksiniz. :)

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>