Popcorn Video Maker ile Etkileşimli Videolar Hazırlayın [Ted Konuşması]

Mozilla operasyonlardan sorumlu başkanı Ryan Merkley videonun webde en ihmal edilen araçlardan biri olduğunu düşünüyor. Videonun Web’e küçük bir kutu halinde geldiğini ve diğer tüm içeriklerle bağlantısını kopardığını düşünüyor. Aslında on yıl boyunca web üzerindeki videolarda değişen tek şey kutunun boyutu ve resmin kalitesi oldu.

Ryan Merkley bir Mozilla projesi olan Popcorn’un bu tekdüzeliği değiştirdiğini savunuyor. Artık herhangi bir internet kullanıcısı web üzerinden direkt olarak çekilen içerikle videoyu birleştirebilecek. Yani videolarınız statik değil dinamik olacak ve bunun için üst düzey programlama bilgisine ihtiyacınız yok.

ryan merkley

Etkileşimli videolar yaratmak için önce aşağıdaki Ryan Merkley’in Ted konuşmasını izleyen ve sonra Popcorn Movie Maker’a girerek kendi etkileşimli videonuzu hazırlayın.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>