Önemli olan yarışmaktı: Dragon Cup Turkey

DevAjans ve Quantum Sports&Media tarafından düzenlenen Dragon Cup Turkey, 25-26 Mayıs 2013 tarihlerinde Mavişehir sahilinde düzenlendi. Kurumların takım ruhunu canlandırmayı, motivasyonunu arttırmayı ve birbirlerini yakından tanımalarını sağlamayı amaç edinen etkinliğe biz de hem grup içi ilişkilerilerimizi güçlendirmek hem de eğlenceli ve farklı bir haftasonu geçirmek için bu yıl ilk defa katılım sağladık.

adresgezgini-dragon-festivali

Dragon Festivali’nde 1 davulcu ve 16 kürekçi ile toplamda 17 kişinin kürek çekmesi gerekiyor. Ayrıca yarışlardan önce en az 1 kez antrenman yapmanız şart. Biz 3 defa antrenman saati aldık ama ne yazık ki hava şartları nedeniyle bunu gerçekleştiremedik. Yani, kürek çekmişliği tatilde tek kişilik kano ile sığ sularda gezinmekten ileri gitmeyen 17 kişilik deneyimsiz kadromuz ile yarışlarda yerimizi aldık. Hiçbir iddiamız yoktu ama sonuçlara bakınca birkaç antrenman ile yarışlarda derece elde edebileceğimizi fark ettik. Zira, Cumartesi 1. yarışı 1:06:8 ve 2. yarışı 1.04:1, Pazar ise 1. yarışı 1:11:4 ve 2. yarışı 1:03:6  ile tamamladık. Sonuçlardan memnunuz. :)

adresgezgini-dragon-festivali

 

Dereceye giremesek de, organizasyonda bazı eksiklikler olsa da önemli olan yarışmaktı. Çok keyifli bir hafta sonu geçirdik. Emeği geçen herkese ve yarışmaya katılan, bizi destekleyen tüm AdresGezgini ekibine teşekkürler.

*Etkinlikle ilgili fotoğrafları Facebook sayfamızda bulabilirsiniz. 

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini'nden Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Önemli olan yarışmaktı: Dragon Cup Turkey için 1 cevap

  1. Geri izleme: Önemli olan yarışmaktı: Dragon Cup Turkey - Dijital Hayat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>