BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Nisan Ayından Haberler

Nisan Ayından Haberler

Nisan Ayından Haberler

Nisan ayında gerçekleşen Google güncellemeleri, sosyal medya kanallarından yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Google, Benzer Ürünler Özelliğini Duyurdu

Google mobil web ve Android uygulamasında kullanıma sunduğu "Benzer Ürünler" özelliği ile, kullanıcıların belirli bir kategoride yaptığı görsel aramalara bağlı olarak, arattığı görseli tanıyacak ve benzer ürünleri gösterecek.

google-benzer-sonuçlar

Özellikle internet üzerinden satış yapan e-ticaret siteleri için oldukça önemli olabilecek Benzer Ürünler özelliği şimdilik sadece çanta, güneş gözlüğü ve ayakkabıları destekliyor. Önümüzdeki birkaç ay içinde diğer konfeksiyon ve ev ve bahçe kategorilerini karşılayacak.

Google Benzer Ürünler özelliği ile ilgili detaylı bilgiyi ​"Google Görsel Aramalarında Alışveriş Kolaylığı" başlıklı blog yazımızda bulabilirsiniz.

Twitter "Yanıtla" Bölümüne Güncelleme Getirdi

Twitter 140 karakter sınırlamasını az da olsa esneterek "Yanıtla" bölümünde beliren kullanıcı isimlerini 140 karaktere dahil etmeyen bir güncelleme yaptı. Bu durumda bir kullanıcı ya da bir gruba yanıt verdiğinizde kullanıcı isimleri sebebiyle karakter sayınızı kaybetmeyecek ve daha az yazmak zorunda kalmayacaksınız.

twitter-yanıtla-güncellemesi

Instagram "Randevu Al" Butonunu Planladığını Açıkladı

İşletmelerin mevcut ve potansiyel müşterilerine ulaşması için getirdiği güncellemelerle adından sıkça söz ettiren Instagram, 1 milyon aktif reklamverene ulaştığını açıklayan blog yazısında dünyanın dört bir yanından milyonlarca işletmeye yardımcı olmak için Instagram işletme profillerini geliştirmeye devam etmeyi planladığını, yıl içerisinde doğrudan işletme profillerinden rezervasyon yapılmasını sağlayacak bir özelliği kullanıma sunacaklarını açıkladı.

instagram-randevu-al-butonu

AdresGezgini Eğitimleri ve Etkinlikleri Nisan Ayı'nda da Devam Etti

AdresGezgini Teknik Takım Üyeleri Dr. Bora Mocan'ın önderliğinde her ay tekrarladıkları Beyin Cimnastiği çalışmasında bu ay "Hiç bilmediğimiz bir dilde (Rusça, Arapça, İbranice) arama terimleri analizi nasıl yapılır?" sorusu üzerinde çalıştılar.

adresgezgini-beyin-cimnastiği

İzmir Folkart ve İstanbul Beybigiz Plaza ofislerimizde ve Dome İstanbul'da sürdürdüğümüz İleri Düzey Google AdWords Stratejileri, İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak ve İnternet Reklamcılığı'nda Başarının Sırları etkinliklerimizde dijital reklamcılığın ipuçlarını paylaşmaya Nisan ayı boyunca devam ettik. Sizler de Google AdWords reklamları aracılığıyla daha fazla müşteriye ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve işinizi büyütmek için dijital reklamcılığın ipuçlarını paylaştığımız etkinliklerimizi kaçırmayın! Kontenjanlarımız dolmadan ücretsiz kayıt yaptırmak için AdresGezgini Etkinlikleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

AdresGezgini Ailesi Büyüyor!

Ekibimize yeni katılan, Nezaket Ece Konyalı, İrem Karaşen, Eda Ersoy,  Başak Kaya ve Gülçin Keskin'e aramıza hoş geldiniz diyor, AdresGezgini'nde mutlu bir çalışma hayatı diliyoruz.

adresgezgini-ekip-arkadaşları

AdresGezgini'nde Kutlama Zamanı

2016 yılında kurulan LCE birimimiz'in yıl dönümünü satış ekibi arkadaşlarımız ve Kurucu Ortağımız Dr. İlker Tanyer'in katılımıyla kutladık. adresgezgini-LCE-birimi-kuruluş-yıldönümü

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap