BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İzmir Dijital Olgunluk Düzeyi Belirleme Aracı Geliştirilmesi Çalıştayı

İzmir Dijital Olgunluk Düzeyi Belirleme Aracı Geliştirilmesi Çalıştayı

İzmir Dijital Olgunluk Düzeyi Belirleme Aracı Geliştirilmesi Çalıştayı

   İzmir'deki firmaların dijital olgunluk düzeylerinin tespit edilmesi için kullanılacak "İzmir Dijital Olgunluk Düzeyi Belirleme Aracı Çalıştayı" akademik, kamu, özel sektör ve STK temsilcilerinin katılımıyla Mövenpick Otel'de gerçekleşti. AdresGezgini adına çalıştaya katılan Dr. Bora Mocan; ortalama üstü fikirler yaratmak için "Modifiye World Cafe" tekniği ile gerçekleştirilen çalıştayın çok verimli geçtiğini, çalıştayın çıktılarının ve geliştirilecek aracın kurumların dijital dönüşüm konusundaki farkındalıklarını artırmasını ve süreçleri hızlandırmasını sağlayacağını düşündüğünü, söyledi.

Dijital Dönüşüm için Strateji, Kültür, Teknoloji, Yönetişim ve Süreçler olmak üzere beş ana konu başlığında yapılan oturumlarda geliştirilmesi planlanan aracın temel bileşenlerinin tartışılması ve şekillendirilmesi mümkün oldu.

Çalıştayın çıktıları yakın zamanda İzmir Kalkınma Ajansı tarafından paylaşılacak.   

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap