BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram, Dönen Reklamları Hikayeler’e Getiriyor

Instagram, Dönen Reklamları Hikayeler’e Getiriyor

Instagram, Dönen Reklamları Hikayeler’e Getiriyor

Potansiyel müşterilerinize tek bir reklamla 10 adede kadar görsel ve video ulaştırmanızı sağlayan Dönen Reklamlar, Instagram’ın hikayeler bölümünde de kullanılacak. Öncesinde her bir hikaye reklamında sadece tek bir görsel veya video kullanılabiliyorken bu yeni özellik reklam verenlerin en fazla 3 görsel/video kullanmalarına olanak sağlıyor.

Instagram Hikayeleri için Dönen Reklamlar da tıpkı diğer Hikaye reklamları gibi kullanıcılar dilediği zaman içeriği atlama geri veya ileri alma veya duraklatma şansına sahip.

Ürün veya hizmetinizi kolayca sergileyebileceğiniz, birbirini izleyen kareler aracılığıyla müşterilerinize tek bir görselle hikayeler anlatabileceğiniz Dönen Reklamlar, akıllı telefonlarda kullanıcıların görselleri hareket ettirebilme özelliğini de kullanarak Facebook'un Haber Kaynağı ve Instagram için başarılı sonuçlar verdi. Şimdiyse Instagram Hikayeler bölümünde reklam verenler için daha fazla yaratıcılık özgürlüğü kazandırıyor. Bu yeni özellikle reklam verenler 15 saniyelik üç videodan oluşan bir dizi gösterebilecek.

Instagram Hikayeleri için Dönen Reklamlar, şimdilik belirli bazı hesapların kullanımına açık. Bu reklam türünün kullanımı daha yaygın hale geldiğinde sizleri haberdar edeceğiz.

Instagram reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için AdresGezgini'nin alanında uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap