BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram, Dönen Reklamları Hikayeler’e Getiriyor

Instagram, Dönen Reklamları Hikayeler’e Getiriyor

Instagram, Dönen Reklamları Hikayeler’e Getiriyor

Potansiyel müşterilerinize tek bir reklamla 10 adede kadar görsel ve video ulaştırmanızı sağlayan Dönen Reklamlar, Instagram’ın hikayeler bölümünde de kullanılacak. Öncesinde her bir hikaye reklamında sadece tek bir görsel veya video kullanılabiliyorken bu yeni özellik reklam verenlerin en fazla 3 görsel/video kullanmalarına olanak sağlıyor.

Instagram Hikayeleri için Dönen Reklamlar da tıpkı diğer Hikaye reklamları gibi kullanıcılar dilediği zaman içeriği atlama geri veya ileri alma veya duraklatma şansına sahip.

Ürün veya hizmetinizi kolayca sergileyebileceğiniz, birbirini izleyen kareler aracılığıyla müşterilerinize tek bir görselle hikayeler anlatabileceğiniz Dönen Reklamlar, akıllı telefonlarda kullanıcıların görselleri hareket ettirebilme özelliğini de kullanarak Facebook'un Haber Kaynağı ve Instagram için başarılı sonuçlar verdi. Şimdiyse Instagram Hikayeler bölümünde reklam verenler için daha fazla yaratıcılık özgürlüğü kazandırıyor. Bu yeni özellikle reklam verenler 15 saniyelik üç videodan oluşan bir dizi gösterebilecek.

Instagram Hikayeleri için Dönen Reklamlar, şimdilik belirli bazı hesapların kullanımına açık. Bu reklam türünün kullanımı daha yaygın hale geldiğinde sizleri haberdar edeceğiz.

Instagram reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için AdresGezgini'nin alanında uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap