If Expo Çorap İç Giyim Fuarı AdWords Destekçisiyiz.

Tüyap tarafından, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Çorap Sanayicileri Derneği , Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği, Ege Sanayicileri Derneği, ve Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği işbirliği ile hazırlanan IF Expo 2013, 10. Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı; 31 Ocak – 2 Şubat 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de düzenlenecek. Türk tekstil sektörünün ön plana çıktığı önemli niş üretim alanlarından iç giyim ve çorap ürün gruplarına yönelik düzenlenecek fuar’a AdresGezgini olarak biz de AdWords konusunda destek veriyoruz.

if-expo

90’dan fazla firmanın katılacağı IF EXPO’da, markaların 2013 – 2014 sezonu Sonbahar-Kış tasarımları ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Fuarın hedefi sektörün uluslararası alandaki işbirliklerini arttırmak. Siz de çorap ve içgiyim dünyasına yönelik ithalatçı, ihracatçı, toptancı, perakendeci ve sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olmak isterseniz Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ni ziyaret edin.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>