BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Haftanın Gezginleri Hoş Geldin Boyacı Oyununda

Haftanın Gezginleri Hoş Geldin Boyacı Oyununda

Haftanın Gezginleri Hoş Geldin Boyacı Oyununda

AdresGezgini’nde bu haftanın şanslı isimleri Çağla ve Özge, Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner tarafından sahnelenen “Hoş Geldin Boyacı” oyununu izledi.  

Erdal Özyağcılar tarafından canlandırılan hayatı boyunca aktör olma hayalleri kuran, ancak para kazanmak için boyacılığa başlayan Walter karakterinin hayatı, Bayan Marcia (Berna Laçin) ve kocası tarafından aldatılan Jane (Gözde Çetiner) ile karşılaşmasıyla oldukça ilginç bir hal almaktadır.

Uzun bir aradan sonra tiyatroya Hoş Geldin Boyacı oyunuyla dönen Erdal Özyağcıları’ı sahnede izlemekten büyük keyif aldıklarını belirten ekip arkadaşlarımız, kahkahalarla dolu bir akşam yaşadılar.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap