BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Telefon Galerisi: Android Cihaz Seçiminde Yeni Yardımcınız!

Google Telefon Galerisi: Android Cihaz Seçiminde Yeni Yardımcınız!

Google Telefon Galerisi: Android Cihaz Seçiminde Yeni Yardımcınız!

Akıllı telefonların küresel olarak yayılması ve yüksek kaliteli ve standartlardaki bu cihazların mobil pazara hakim olmasının ardından, hangi telefonun ne tür özellikleri olduğunu bilmek ve araştırmak biz kullanıcılar için oldukça zor bir süreç haline geldi. Google bu süreci kolaylaştırmak ve mobil pazarda hangi telefonların yeni çıktığını bildirmek için dün akşam saatlerinde yeni bir ürün geliştirdiğini Resmi Google Mobil Blogu’nda duyurdu. Google Phone Gallery ismi ile yayına çıkan bu ürün, sadece Android cihazlara yer veriyor.

 

Galerideki tüm telefonlar Android Market, Google Arama ya da Gmail, Haritalar ve YouTube gibi diğer Google Mobil servislerini kapsıyor. Telefonları birbirleri ile kıyaslayabileceğiniz araçların da mevcut olduğu site, ülkelere, üreticilere veya teknik özellik ve yeniliklere göre filtrelenebiliyor. Hangi telefonun hangi ülkede satışa uygun olduğunu da görüntüleyebiliyorsunuz. Sistem henüz yeni aktif olduğu için sadece HTC, LG, Samsung ve Motorola telefonları listelenebiliyor. Ne yazık ki ülke sıralamasına Türkiye seçeneği de eklenmemiş. Ama yakın zamanda tüm altyapı tamamlanmış olacak ve seçenekler çoğalacak!

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap