Google New Products: Google Yeniliklerine Yakın Durun!

Google sadece bir arama motoru olmaktan çok ötede, ürünleri ve web servisleri ile internet dünyasının mihenk taşlarından biri haline geldi. Webmail ürünü Gmail, online dosya yaratım ve paylaşım ürünü Google Docs, çevrimiçi reklamcılık ve arama motoru reklamcılığında AdWords ve AdSense bu hizmetlerden sadece birkaçı.

Bir çoğumuz için internet deyince akla gelen ilk kelime Google oluyor. Özellikle son dönemde bünyesine aldığı start-up projelerle de giderek büyüyen Google’ın yeniliklerinden ve ürün güncellemelerinden haberdar olmak giderek zorlaşıyor. Bu yenilikler ve Google ürün güncellemeleri ile bilgi sahibi olmak için düne kadar kullanabileceğiniz tek adres Google arama motoru ya da Google ürünlerinin blogları idi.

Oysa dün -22 Eylül 2010- tarihinde Google tarafından yayına giren  Google New Products ile Google’a ait tüm yeniliklerden anında haberdar olabileceksiniz.

100den fazla Google ürün blogunu ve teknik projeyi sınıflandırarak sunan Google New, aramadan e-maile  çevrimiçi reklamcılıktan dosya paylaşımına uzanan bir alanda yeni ürünler ve yenilikler rehberi olarak çalışıyor. Her ne kadar Google New’deki en üst bannerda bulunan Google Instant gibi büyük özellikler önemli bir ilgi çekmekteyse de, şirket gerçekten çok yüksek bir hızda yenilikleri devreye sokuyor ve bu blog tam da bu noktada devreye giriyor.

Işıl Yılmaz

AdresGezgini Ltd. Sosyal Medya Uzmanı

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Google AdWords kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Google New Products: Google Yeniliklerine Yakın Durun! için 1 cevap

  1. Geri izleme: Tweets that mention Google New Products: Google Yeniliklerine Yakın Durun!, Google AdWords Reklamcılığı, Sosyal Medya, İletişim Teknolojileri Hakkında Bilgi Almak İçin AdresGezgini Blog’u Takip Edin! -- Topsy.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>