Google Tarafından Platin Ödül’e Layık Görüldük.

11 Ekim 2012 Perşembe günü Google’ın internet reklamcılığı programı kapsamında düzenlediği seminerindeydik. Four Seasons Hotel Bosphorus’da düzenlenen eğitimin ana başlıkları “Yeniden Pazarlama ve Optimizasyon”, “Fast Food Sektörü ve Fırsatlar”, “Sigorta Sektörü ve Fırsatlar”, “Google AdWords ve Mobil Reklamcılık”, “Yeni ve Mevcut Müşterilere Satış Stratejileri” ve “Ajans Dünyasına Genel Bakış” şeklindeydi. Son oturumda ise Ağustos-Eylül döneminde başarılı olan ajanslar için ödül töreni gerçekleştirildi.

ag-google-egitim-1 ag-google-egitim-2 ag-google-egitim-3

Yiğit Yücel, Şebnem Erzan, Ömer Keser ve Ayşe Naz Helvacı’nın sunumları ile yeni stratejilerden haberdar olduğumuz eğitim sonunda düzenlenen ödül töreninde AdresGezgini olarak büyük ödül olan Platin ödüle layık görüldük.

ag-google-egitim-4

google-ödül-töreni

Bu ödül için hem Google’a hem de birlikte çalıştığımız binlerce firmaya teşekkür ederiz.

ag-google-egitim-5

ag-google-egitim-6

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini'nden Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>