BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Blogları Bölüm 3: Google Reklamları

Google Blogları Bölüm 3: Google Reklamları

İnternet reklamcılığında yeni bir devir açan Google, her geçen gün geliştirdiği reklam ve reklamcılık politikası ile de reklamverenlerin ilgisini çekmektedir. Çevrimdışı ve masaüstü reklamcılığından çevrimiçi ve interaktif reklamcılığa doğru bir kaymanın yaşandığı günümüzde Google, geliştirdiği reklam ürünleri ve hizmetleri hakkında kullanıcılarına yardımcı olabilmek, bu ürünler hakkında kullanıcılarına daha fazla bilgi vermek amacıyla web günlüğü yani bloglardan faydalanmaktadır.

Google Affiliate Network Blogu:Google Affiliate Network reklamcıları ve yayıncıları için geliştirilmiş, haberlerin, yeniliklerin ve ürünlerin duyurularının yapıldığı web günlüğüdür.

AdWords Reklam Ajansları Blogu:Google hakkında ipuçlarının yer aldığı, müşteri portföyünün geliştirilmesi amacı ile yardım amaçlı haberlerin yayınlandığı Google reklam bloğudur.

Google Analytics Blogu:Google Analytics ekibinin konu hakkında hazırladığı son haberler, Analytics hakkında ipuçları ve kaynakların bildirildiği Google blogudur.

Google Barometer Blogu: Google Barometer hakkında ipuçlarının ve pazarlama kampanyaları hakkında araçların yayınlandığı web günlüğüdür.

Dönüşüm Odası: Bir web sitesi ziyaretçisini web sitesinin müşterisine çevirmeye odaklı pazarlama tekniği hakkında yazılan yazıların, dönüşümü geliştirmeye yönelik ipuçlarının yayınlandığı Google reklam blogudur.

DoubleClick Blogu: Dijital Pazarlama üzerine hazırlanmış DoubleClick hakkındaki reklam blogudur.

DoubleClick Reklamverenler Blogu:DoubleClick reklamverenleri için hazırlanmış yeni haberler ve ipuçlarının yayınlandığı blogtur.

Google Grants Blogu: Kar amacı gütmeyen organizasyonlara reklam sağlamak amacı ile oluşturulmuş Google reklam ürünü Google Grants hakkında notlar ve haberlerin yer aldığı Google bloğudur.

AdSense Blogu: Google AdSense reklam ortaklık sistemi hakkında hazırlanmış kapsamlı reklam günlüğüdür.

AdWords Blogu:İşletmelerin internet üzerinden çevrimiçi reklam vermelerine ve hedef kitlelere anında ulaşarak kazanç sağlamalarına olanak sağlayan Google AdWords hizmeti hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Google reklam hizmetidir.

Google Retail Blogu: Son kullancıyı hedefleyen, ürünlerin anında satışına odaklı hizmet hakkında hazırlanan Google hizmeti Google Retail hakkında bilgilerin yayınlandğı web günlüğüdür.

Google Geleneneksel Medya Reklamları:Google Tv reklamları hakkında bilgilerin ve haberlerin yayınlandığı Google hizmetidir.

İngiltere Gezi Blogu: Google İngiltere Gezi Ekibi ile iletişimde kalabilmek için hazırlanmış reklam hizmetidir.

Web Sitesi Optimizasyon Blogu:Web sitelerinin optimizasyonu hakkında geliştirilmiş ürünlerin haberleri, teknik gelişmeler ve test stratejilerin açıklandığı Google hizmetidir.

YouTube Biz Blogu: YouTube reklamları ile ilgili hazırlanmış reklam günlüğüdür.

Yarın: "Google Blogları Bölüm 4: Google Geliştirici"

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap