BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Ads Mobil Uygulaması Yayınlandı

Google Ads Mobil Uygulaması Yayınlandı

Google Ads Mobil Uygulaması Yayınlandı

Google yeni bir duyuru ile Google Ads mobil uygulamasını kullanıma sundu. Google Ads mobil uygulaması ile hesabınızı her yerde 7/24 güncel bir şekilde takip edebileceksiniz.

Bildirimlerle hesabınızı güncel tutun

Google Ads uygulamasının en son sürümüyle artık sizin hesabınıza özel bildirimler alabileceksiniz. Önem verdiğiniz performans verilerini ve durum değişikliklerini anbean gerçek zamanlı olarak bildirimler alarak güncel kalabileceksiniz.

Bildirimleri aktif etmek için uygulamadan Ayarlar sayfasına girip bildirimleri etkinleştirmeniz yeterli. Bildirimleri ve bu bildirimlerin ne zaman gösterileceğini de ayarlamanız mümkün.

Performans analizleri                          

Performans değişikliği ve sebeplerini Google Ads mobil uygulamasıyla analiz etmeniz artık daha kolay.  Önemli bir performans değişikliği olduğu takdirde zaman geçirmeden size anında bildirimle değişikliğin nedeni ve sorunun çözümü ile ilgili öneri alırsınız.

Google Ads mobil uygulamasını Google Play Store ve App Store’dan ön güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Google Ads hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri yetkililerimizden randevu oluşturabilirsiniz.

Kaynak: support.google.com

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Aykan Doğan tarafından yayınlanmıştır.

Aykan Doğan, 5 Haziran 1995 yılında İzmir’de doğdu. 2020 yılında Doğuş Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun oldu. Üniversite dönemi boyunca yazlıma alanında kendini geliştirerek görevlerde ve projelerde bulundu. Bitirme projesinde TourGuider ismini verdiği seyahat mobil uygulaması geliştirdi. C# , SQL, Adobe XD kullandı. 2018 yılında stajını AdresGezgini bünyesinde gerçekleştirdi. Üniversite hayatını aktif şekilde geçirerek iki dönem üniversitede kulüp başkanlığı yaptı. Birçok etkinlik ve eğitimler verdi. Yabancı dile ilgisi sayesinde İngilizceye ek olarak Çince, Japonca, İspanyolca eğitimleri aldı. Boş zamanlarında bisiklet binen, çizim yapan ve ukulele çalarak geçiren Aykan, yaratıcı işler yapmayı ve spor ile ilgilenmeyi seviyor.

Yorum Yap