“Çulam&Dursun Buluşması” Sergisi 26 Nisan’da Sanatseverlerle Buluşacak

Yeni yeteneklere fırsat tanıyan Deyim Sanat Galerisi ve yardıma ihtiyacı olan çocuklar için çalışmalar yürüten Koruncuk Vakfı işbirliğiyle gerçekleşecek olan etkinlik Sema Çulam ve Saim Dursun’u buluşturuyor.NİSAN SERGİSİ

Deyim Sanat Galerisi’nin Nişantaşı şubesinde sanatseverlerle buluşacak olan sergide Çulam ve Dursun’un değerli eserleri sergilenecek. Avrupa Naif Ustalar Ödülü, Monte Carlo Uluslararası Yarışma Sergisi Ödülü gibi ödüllerin sahibi olan Sema Çulam, 1976 yılında başladığı resim çalışmalarına insan kültürü, yaşam ve çevre etkileşimleriyle yön veriyor. Yurt içi ve yurt dışında birçok kişisel sergi açan Çulam, İstanbul ve Milano’da bulunan atölyelerinde çalışmalarına devam etmekte.

Anadolu’yu ve geleneksel temaları kendi birikimiyle yorumlayarak resim sanatına gönül veren Saim Dursun, İstanbul’daki atölyesinde çalışmalarını sürdürüyor. Le Grand Aigle D’or, Diplome d’excelellence la me’daille D’or gibi ödüllerin sahibi olan Dursun’un yurt içinde ve yurt dışında ise 45’ten fazla sergisi var.

AdresGezgini’nin bilişim sponsoru olduğu sergiyi 26 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında gezebilir, koruncuklara umut olabilirsiniz.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>