CNR Natural Stone İstanbul Fuarı’ndaydık.

Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı CNR Natural Stone İstanbul Fuarı bu yıl 10. kez kapılarını açtı. Türkiye’deki taş ocaklarından getirilen yüzlerce çeşit doğal taşın sergilendiği Natural Stone, dünyanın en önemli yapılarını süsleyen Türk doğal taşlarının çeşitlerinin de görülmesine de olanak sağladı.

Google’ın davetli ajansı olarak katıldığımız Natural Stone 2013’de bu yıl yurt içi ve yurt dışından 30 bin’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılımı oldu. Hindistan, Çin, Afganistan, İtalya, İspanya, Brezilya, Tayvan, Güney Kore ve Yunanistan ziyaretçilerin yoğun olduğu ülkeler arasındaydı. Türk doğal taşlarının yurt içinde de kullanım alanlarının geliştirilmesini amaçlayan bu büyük buluşma panel ve seminerlerle desteklendi.

cnr-natural-stone-açılışİnternet reklamcılığı açısından ise katılımcıların yoğun olarak ilgilendiği konuların Google arama ağı reklamları ve içerik ağı reklamları olduğunu söyleyebiliriz.

cnr-natural-stone-ag

Fuarla ilgili fotoğrafları Facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

CNR Natural Stone İstanbul Fuarı’ndaydık. için 1 cevap

  1. Geri izleme: CNR Natural Stone İstanbul Fuarı’ndaydık. - Dijital Hayat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>