2017 Medya Planınıza YouTube’u Eklemeniz için 5 Sebep [İnfografik]

youtube-reklam-blog-gorsel

Video tabanlı web siteleri arasında en çok trafik çeken platform olan YouTube’un büyüme oranları reklamverenlerin dikkatini çekecek yönde ilerliyor. Dakikada, 400 saatlik video yüklemesinin yapıldığı mecra bir milyardan fazla kullanıcısıyla tüm internet nüfusunun üçte birinden fazlasına sahip. Bu çok kültürlü kullanıcılar, gündemi yakalamak, bilgi almak, dinlenmek, eğlenmek ve ilham almak ve paylaşmak için YouTube’u kullanıyor.

Google’ın YouTube üzerine yaptığı araştırma sonuçlarına göre kullanıcılar, prime time saatlerinde herhangi bir kablo TV şebekesinden daha çok kullanıcıya erişiyor. Sevdikleri bir içerik üreticisinin yayınladığı yeni bir videoyu izlemek için yaptıkları işi yarım bırakan kullanıcılar tek seferde birden fazla cihaz kullanımıyla dikkat çekiyor.

Yalnızca izleyicilerin reklamla etkileşim kurduğunda ödeme yaptığınız, yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve daha fazlasına göre hedefleyebildiğiniz, reklamınızın performansını rahatça gözlemleyebildiğiniz YouTube reklamları hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya 444 0 964 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

online-video-trends-2017-media-plan

 

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

2017 Medya Planınıza YouTube’u Eklemeniz için 5 Sebep [İnfografik] için 1 cevap

  1. Geri izleme: 2017 Medya Planlamanız için comScore’dan 6 Çevrimiçi Video Bilgisi | ReklamVermek Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>