14. Mobil Teknolojiler Günü Bilişim Sponsoruyuz

14. Mobil Teknolojiler Günü Bilişim Sponsoruyuz

Bilişim Sponsoru olduğumuz, Univera Mobil Teknolojiler Günü Etkinliği, bu yıl 25 Mart’ta, İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleşiyor. Mobil satış dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında hizmet veren Univera, gelenekselleşen Mobil Teknolojiler Günü Etkinliğini bu yıl 14. Kez gerçekleştiriyor. Her yıl farklı birçok sektörden firmanın katılımı ve özel konuklarıyla tüm gün süren etkinlikte, konuklar teknolojinin son trendlerinden haberdar oluyor.

Nestle Professional, DO&CO, Sütaş, Efes gibi sektör lideri firmalar, başarı hikayesine dönüşen projelerini ve deneyimlerini aktaracakları etkinliğin özel konuşmacısı ise bilardo konusunda Türkiye ve Dünya’da birçok şampiyonluğu bulunan Semih Saygıner olacak. Spor kariyerinin yanısıra yaptığı tek kişilik gösteri ile de başarı sağlayan Saygıner, Mobil Teknolojiler Günü’nde “Oyun nasıl kazanılır?” başlığıyla konuklara seslenecek ve bilardo dünyasında başarıya nasıl ulaştığını anlatacak.

Univera Satış ve Pazarlama Direktörü Taner Köseoğlu, etkinlikle ilgili olarak: “Mobil Teknolojiler Günü, etkinliğin ötesinde, firmalar için iş geliştirme planlarını oluşturacak doneleri kazanmalarını sağlayan bir kaynak da oluyor. Kendi sektörlerinden ya da farklı sektörlerden firmaların sorunlarını ve çözümlerini detaylı dinleme, fikir alma şansı yakalıyorlar. Örnek projelerle kendi yapılarına en uygun sistemi bulmaları kolaylaşıyor. Bu nedenle farklı birçok sektörden Satış, Lojistik ve IT profesyonelinin de fayda sağladığını düşünüyorum” dedi. 14. Mobil Teknolojiler Günü’nün de önceki yıllardaki gibi zengin bir içerikle geçeceğine inanıyor, teknoloji ile dolu bir gün diliyoruz.

program

       

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Çağla Nacir tarafından yayınlanmıştır.

Fotoğraf, sinema, bisiklet ve yoga gibi hobilerinin yanında sıkı bir hayvan hakları savunucusudur. Değişimin kendisinden başladığına inandığından 2012 yılından beri vejetaryendir ve öğle yemeklerini burnumuzdan getirmektedir Blog yazarı olan Nacir, sosyal medya ve içerik üretiminin her türünden keyif alır, 2014 Mart ayından bu yana AdresGezgini'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap

Son Gönderiler: