1 Dakikada YouTube’da Neler Oluyor?

Web site trafiği açısından Google ve Facebook’tan sonra üçüncü sırada gelen YouTube’un dikkat çeken rakamlarını inceledik. Hazırlanan infografikte online video platformuna bir dakikada yüklenilen video sayısını ve çok daha fazlasını öğreniyoruz.

YouTube’a dakikada 100 saatlik video yükleniyor. Diğer taraftan YouTube’un video tanıma sistemi her dakika 100 saatlik videoyu incelerken, bir günde 400 yıldan fazla videoyu incelemiş oluyor.

Site trafiğinin yanı sıra kullanıcı etkileşimi de dikkat çekiyor. Video beğenme ve yorum sayıları paylaşılmasa da kullanıcıların dakikada 1.388 kanal takip ettiği belirtiliyor.

YouTube’un dakikada 10.654 dolar kazandığı tahmin edilirken, popüler kanalların yıllık kazançları ve görüntülenme sayıları da detaylı incelmek isteyenler için infografiğimizde veriliyor.

YouTube_1dk

Kaynak:http://www.digitalinformationworld.com/2014/07/what-happens-in-a-youtube-minute-amazing-social-media-stats-infographic.html

Çağla Nacir tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Dakikada YouTube’da Neler Oluyor? için 1 cevap

  1. Geri izleme: 1 Dakikada Çevrim İçi Dünyada Neler Oluyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>