BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 1 Dakikada YouTube'da Neler Oluyor?

1 Dakikada YouTube'da Neler Oluyor?

Web site trafiği açısından Google ve Facebook’tan sonra üçüncü sırada gelen YouTube’un dikkat çeken rakamlarını inceledik. Hazırlanan infografikte online video platformuna bir dakikada yüklenilen video sayısını ve çok daha fazlasını öğreniyoruz.

YouTube’a dakikada 100 saatlik video yükleniyor. Diğer taraftan YouTube’un video tanıma sistemi her dakika 100 saatlik videoyu incelerken, bir günde 400 yıldan fazla videoyu incelemiş oluyor.

Site trafiğinin yanı sıra kullanıcı etkileşimi de dikkat çekiyor. Video beğenme ve yorum sayıları paylaşılmasa da kullanıcıların dakikada 1.388 kanal takip ettiği belirtiliyor.

YouTube’un dakikada 10.654 dolar kazandığı tahmin edilirken, popüler kanalların yıllık kazançları ve görüntülenme sayıları da detaylı incelmek isteyenler için infografiğimizde veriliyor.

YouTube_1dk

Kaynak:http://www.digitalinformationworld.com/2014/07/what-happens-in-a-youtube-minute-amazing-social-media-stats-infographic.html

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap