BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Vuvuzela ile Dünya Kupası Coşkusu Yeni Hafta Kampanyası

Vuvuzela ile Dünya Kupası Coşkusu Yeni Hafta Kampanyası

AdresGezgini: “Vuvuzela ile Dünya Kupası Coşkusunu Yaşayın” Kampanyası yeni haftasında tüm hızıyla devam ediyor! 30 Haziran 2010 tarihi itibariyle, yalnızca Facebook üzerinden devam edecek olan Vuvuzela kampanyasına katılmak için yapmanız gerekenler ise çok basit!

AdresGezgini Facebook hesabına üye olarak hafta içi her gün 10:00 - 10:30 saatleri arasında bugüne kadar yapılmış dünya kupaları ile ilgili yayınlanacak olan sorulara doğru yanıtı veren ilk kişi olmak!

Örnek Soru: Milli takımımız hangi yılda düzenlenen kupada üçüncü olmuştur? (2002 Dünya Kupası)

Her gün 2 Kişiye Vuvuzela!

AdresGezgini Facebook hesabı üyelerinden, 30 Haziran-06 Temmuz 2010 tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-10:30 saatleri arasında sırasıyla yayınlanacak olan iki soruya doğru yanıtı veren ilk iki kişi Vuvuzela kazanacak! Bunun için yapmanız gerekenler çok basit!

1) AdresGezgini Facebook Sayfası’na üye olun! 2) Hafta içi her gün saat 10:00-10:30 saatleri arasında AdresGezgini Facebook Sayfası’nı takip edin! 3) Facebook sayfasında, 10:00- 10:30 saatleri arasında rastgele yayınlanacak olan soruya doğru yanıtı veren ilk kişi olun ve Vuvuzela’yı kapın!

Katılım Şartları

1) AdresGezgini Facebook hesabına üye olmak

2) Hafta içi her gün 10:00 10:30 saatleri arasında yayınlanacak olan soruları takip etmek ve bu sorulara doğru yanıtı veren ilk kişi olmak.

3) Soruya doğru yanıtı veren anonim hesap kullanıcılarının (takma isimli kullanıcıların) gerçek ad ve soyadlarını e-mail yolu ile AdresGezgini kurumsal e-posta hesabına göndermeyi kabul etmiş olması gerekmektedir. Kazanan katılımcıların Vuvuzela hediyeleri gerçek ad-soyadları ve adreslerine kargo yoluyla gönderilecektir. Her kullanıcı bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı isimle veya aynı adresten tekrar kazanan birisi olduğu takdirde hediye doğru cevabı veren bir sonraki kişiye verilecektir. Herkese Bol Şanslar!

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap