Öfke Kontrolü [Eğitim]

22 Aralık Cumartesi günü AdresGezgini’nde Öfke Kontrolü üzerine bir kurumiçi eğitim düzenledik. Öfkesiz‘den Psikolog Kayhan Gürbüz‘ün katılımıyla gerçekleşen eğitimde öfkenin nedenleri ve nasıl kontrol edilebileceği konusunda bilgi sahibi olduk.

Kayhan Gürbüz tarafından kurulan Öfkesiz, Türkiye’nin ilk öfke kliniği. Gerek özel hayatımızda gerekse profesyonel hayatımızda zaman zaman kendini gösteren ve yaşamımızı zorlaştıran öfkenin kontrolü üzerine çalışıyorlar. Kayhan Gürbüz’ün eğitimde de bahsettiği gibi öfke, kontrol edilemezse sonuçları oldukça yıkıcı olabiliyor.

Bazen öfkenin yol açtığı sorunları telafi etmekte bile zorlanıyoruz. Özel hayatımızda sevdiğimiz insanları kırıyor, profesyonel hayatımızda ise işimizi kaybedecek hale gelebiliyoruz. Yaklaşık 2 saat süren eğitimde Kayhan Gürbüz, öfkemizle nasıl baş edebileceğimizi bizlere anlattı.

Bu faydalı eğitim için Öfkesiz’e ve Kayhan Gürbüz’e çok teşekkür ederiz.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>