Mobil Teknolojiler Günü Teknoloji Sponsoru AdresGezgini

Mobil satış dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında hizmet veren Univera, gelenekselleşen Mobil Teknolojiler Günü etkinliğini bu yıl 16. kez düzenliyor. AdresGezgini olarak, mobil teknolojiler konusundaki gelişmelerin duyurulmasını amaçlayan Mobil Teknolojiler Günü’nde Teknoloji Sponsoru olarak yer almaktayız.

mobil-teknolojiler-gunu

Satış Dağıtım ve Saha Operasyonlarında Mobil Teknolojiler

19 Nisan’da Sheraton Grand Ataşehir İstanbul’da gerçekleşecek 16. Mobil Teknolojiler Günü özel konuğu Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş olacak. Çeşitli sektörlerden dijital projelerle işletmelerini yöneten firmalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan 16. Mobil Teknolojiler Günü’nde konuşmacı firmalar operasyon, satış kanalları, üretim ve depolama bölümlerinin dijital yöntemlerle nasıl yönetildiğini ve nasıl faydalar sağladıklarını paylaşacaklar.

Akıllı sistemlerin konuşulduğu, her yıl farklı birçok sektörden firmanın katılımı ve özel konuklarıyla tüm gün süren Mobil Teknolojiler Günü’nün 3 yıldır Teknoloji Sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>