KuponGezgini Artık Mobil Uyumlu

Eylül ayında yayına giren KuponGezgini ile tüm fırsatları e-posta kutunuzu doldurmadan takip edebildiğinizden daha önce bahsetmiştik. (bkz: Fırsatları e-posta almadan yakalayın: Kupongezgini.com)

Mobil dünya hızla gelişiyor. comScore verilerine göre web sitelerine gelen trafiğin neredeyse %7’si akıllı telefonlar üzerinden sağlanıyor. comScore Pazarlama Başkan Yardımcısı Andrew Lipsman, cep telefonlarından gelen trafiğin, toplam trafiğin %4.6′sını oluşturduğunu belirtiyor. Hal böyle olunca yeni internet girişimlerinin de kendilerini mobil dünyaya adapte etmeleri gerekiyor.

KuponGezgini ekibi bu gerçeği göz önüne alarak dün öğlen saatlerinde sitenin mobil uyumlu hale geldiğini duyurdu. Sahip olduğunuz mobil cihazlarınızdan kupongezgini.com‘u tıklayabilir ve tüm fırsatları ana sayfanızda basit bir arayüz ile görüntüleyebilirsiniz.

Mobil hizmetle birlikte siteye konum bazlı servis de eklendi. “Bana yakın” sekmesine tıkladığınızda KuponGezgini konumunuzu otomatik olarak bulacak ve size en yakın fırsatları bildirecektir.

KuponGezgini hakkında son gelişmeleri takip etmek için Twitter adresi: http://twitter.com/kupongezgini

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>