2. İzmir Girişimcilik Zirvesi Ardından

Sponsoru olduğumuz 2. İzmir Girişimcilik Zirvesi cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Sabah saatlerinde AdWords hesap uzmanlarımızdan Serhat Bayrak ve pazarlama temsilcilerimizden Sema Payas ve ben yüzlerce AdresGezgini poşeti ile birlikte Atatürk Kültür Merkezi’ne doğru yola çıktık.

2. İzmir Girişimcilik Zirvesi Ana Sponsoru Dogo, çoktan kendi yerini almıştı bile. Biz de hazırlıklarımızı tamamladık ve bir gün önce Twitter’dan yaptığımız yarışmada davetiye kazanan katılımcılara davetiyelerini teslim ettikten sonra İstanbul’dan gelen misafirlerle sohbet ettik.

Sosyalmedya.co kurucusu Fatih Güner, Yandex Türkiye Ürün Müdürü Alişer Hasanov, Oyuncakdenizi.com kurucusu Serkan Hondur, etohum kurucusu Burak Büyükdemir, Markafoni kurucusu Tolga Tatari, Emryonix koordinatörü Taylan Demirkaya gibi sektörün önde gelen isimlerini dinleme şansı bulduğumuz 2. İzmir Girişimcilik Zirvesi kendi işini kurmak isteyen genç insanların dimağlarını açmada oldukça faydalı oldu.

Özellikle sevgili Fatih Güner’in dobra konuşması zirvenin en dikkat çeken sunumuydu. Güzelyalı Rotaract Kulübü ekibine ve tüm katılımcılara İzmir’de böyle güzel organizasyonlara imza attıkları için AdresGezgini adına teşekkür ederiz. :)

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>