İzmir’de Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Uzun zamandır İzmir’de yapılması planlanan  Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, Eğitişim İzmir, Sosyalmedya.co, Webkokteyli ve AdresGezgini iş birliğinde toplamda 48 saat sürecek bir eğitimle 14 Nisan’da başlıyor. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı sayesinde, sosyal medya platformlarda marka yönetimini gerçekleştirebilecek, topluluklar yaratacak ve yönetecek uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

izmir-sosyal-medya-uzmanı

Programda, sosyal medyada marka ve topluluk yaratmak, sosyal medyada pazarlama faaliyetleri, arama motoru pazarlaması, sosyal medyada marka yönetimi, online itibar yönetimi, sosyal medyanın hukuksal boyutu ve mobil pazarlama gibi konularda sektörün uzman isimleri, sosyalmedya.co kurucusu Fatih Güner, Pozitron kurucusu Fatih İşbecer, Embryonix koordinatörü Taylan Demirkaya, Online Pazarlama Yöneticisi Mümin Erakbaş, AdresGezgini Genel Müdürü Mahir Sümer, Sosyal Medya Uzmanı Işıl Yılmaz gibi isimler eğitimler verecek.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programına katılanlar İzmir bölgesinin önde gelen şirketlerinin Sosyal Medya analizini yapıp, ilgili şirketlere sonuçlarını bizzat sunma imkanı sağlanacak. Ayrıca üniversite öğrencisi katılımcılarımıza sektörün önde gelen firmalarında staj imkanı sağlanacak. Eğitimle ilgili tüm detayları izmirsosyalmedyaegitimi.com adresinden edinebilirsiniz.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>