BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İzmir’de Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

İzmir’de Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Uzun zamandır İzmir'de yapılması planlanan  Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, Eğitişim İzmir, Sosyalmedya.co, Webkokteyli ve AdresGezgini iş birliğinde toplamda 48 saat sürecek bir eğitimle 14 Nisan'da başlıyor. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı sayesinde, sosyal medya platformlarda marka yönetimini gerçekleştirebilecek, topluluklar yaratacak ve yönetecek uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

izmir-sosyal-medya-uzmanı

Programda, sosyal medyada marka ve topluluk yaratmak, sosyal medyada pazarlama faaliyetleri, arama motoru pazarlaması, sosyal medyada marka yönetimi, online itibar yönetimi, sosyal medyanın hukuksal boyutu ve mobil pazarlama gibi konularda sektörün uzman isimleri, sosyalmedya.co kurucusu Fatih Güner, Pozitron kurucusu Fatih İşbecer, Embryonix koordinatörü Taylan Demirkaya, Online Pazarlama Yöneticisi Mümin Erakbaş, AdresGezgini Genel Müdürü Mahir Sümer, Sosyal Medya Uzmanı Işıl Yılmaz gibi isimler eğitimler verecek.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programına katılanlar İzmir bölgesinin önde gelen şirketlerinin Sosyal Medya analizini yapıp, ilgili şirketlere sonuçlarını bizzat sunma imkanı sağlanacak. Ayrıca üniversite öğrencisi katılımcılarımıza sektörün önde gelen firmalarında staj imkanı sağlanacak. Eğitimle ilgili tüm detayları izmirsosyalmedyaegitimi.com adresinden edinebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap