İstanbul’daki E-ticaret Etkinliğimizden Notlar

ideasoft-gorsel

Daha önce 25 Temmuz ve 5 Eylül tarihlerinde Dome İstanbul‘da etkinlikler gerçekleştirmiştik. Eylül ayı boyunca duyurusunu yaptığımız E-ticaret Sektöründe İnternet Reklamcılığı seminerimizi 10-11 Ekim tarihlerinde İdeasoft A.Ş. genel merkezinde başarıyla gerçekleştirdik. Etkinliğe AdresGezgini ekibinden Serhat Bayrak, Ayça Erdoğan ve Samet Salık katıldı.

Etkinlik salonunda her iki günde 50’ye yakın katılımcı vardı. Açılış konuşmasını İdeasoft Satış Direktörü Taner Önen gerçekleştirdi, konuşmasında Türkiye’de E-ticaret girişimcilerinin dikkat etmesi gereken kritik noktaları vurguladı ve altyapının önemine değindi.

img_8523

Akabinde AdresGezgini İş Geliştirme Müdürü Serhat Bayrak E-ticaret özelinde internet reklamlarının nasıl yönetilmesi gerektiğinden, Google alışveriş reklamları gibi yeni reklam teknolojilerinden, reklam hesabı yönetiminde sık karşılaşılan problemlerden ve çözümlerden bahsetti. Serhat Bayrak ayrıca değişen internet alışkanlıkları ve mobil reklamların yükselişi üzerine örnekler verdi. Sunum internet reklamcılığı konusunda bilgi sahibi olan katılımcıların sorularıyla sonuçlandı.

img_8530

Son olarak AdresGezgini Takım Lideri Bilgisayar Mühendisi Ayça Erdoğan Premium sertifikalı bir ajansla çalışma deneyiminden ve optimizasyon örneklerinden bahsetti. Etkinliğin sonunda ekibimize ilgi oldukça yüksekti, yaklaşık 1 saatlik bir soru cevap bölümü sonunda katılımcılar E-ticaret girişimleri için bütün sorularına yanıt buldular. Etkinlik fotoğraflarından bazılarına yazımızda yer verdik, tamamına bu linkten erişebilirsiniz.

img_8531

Çağla Nacir tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>