BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık!

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık!

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık!

AdresGezgini Ar-Ge merkezi yönetimi ve ekibi olarak yaklaşık 1 senedir süren çalışmalarımız sonucunda uluslar arası geçerliliği olan ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgesini Proks Belgelendirme firması sahibi Alper Öztürk'ten teslim aldık. 10 yıldır KOBİ'lerle çalışmaktayız, işletmelere ait kritik reklam verilerini tutmaktayız ve ilk günden bu yana bilgi güvenliğine, gizliliğe önem vermekteyiz. Şirketimizin ISO standartları kapsamında oluşturduğu bilgi güvenliği yönetim sistemi politikasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Peki ISO 27001 nedir ve kurumlara ne katar? ISO 27001 kurum içi tüm bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini düzenleyen ve standartize eden bir yönetim sistemidir. Bu standartizasyonu yapan ve uygulayan şirketler süreçlerini daha sürdürülebilir hale getirmekte, insandan bağımsız olarak bilgiyi koruyabilmekte, bilgiyi kaybetmeye yönelik risklerini azaltma ve hizmetlerini kesintisiz şekilde müşterilerine sunmaya devam edebilmektedir.  

AdresGezgini'nde kurduğumuz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'yle, 10 yıllık tecrübemizle kazandığımız güveni tazeleyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Hassas bilgileri sistematik bir yaklaşımla yönetmeyi ve bilgiyi uygun bir şekilde korumayı amaçlayarak ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgesini almak üzere çalıştık. Özverili yaklaşımımızla bilgi güvenliğinin sağlanabilmesi için gereken Gizlilik, Bütünlük ve Kullanılabilirlik unsurlarını sağlayarak bu standartlara ulaşmayı hedef koyduk ve başarıya ulaştık. 10 yıldır olduğu gibi bundan sonra da müşteri odaklı olacak ve işimizi her geçen gün geliştirmeye çalışacağız.  

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap