ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgemizi Aldık!

ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgemizi Aldık!

AdresGezgini yönetimi ve ekibi olarak çok çalışmanın mutlak başarı getireceğine inanırız. Uzun süren çalışmalarımız sonucunda ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgesini Proks Belgelendirme'den Alper Öztürk'ten teslim aldık.

Hassas bilgileri sistematik bir yaklaşımla yönetmeyi ve bilgiyi uygun bir şekilde korumayı amaçlayarak ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Belgesini almak üzere çalıştık. Özverili yaklaşımımızla bilgi güvenliğinin sağlanabilmesi için gereken Gizlilik, Bütünlük ve Kullanılabilirlik unsurlarını sağlayarak başarıya ulaştık.

AdresGezgini'nde kurduğumuz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'yle, 10 yıllık tecrübemizle kazandığımız güveni tazeleyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap

Son Gönderiler: