İnternet Reklamcılığına Başarının Sırları Google Dome Etkinliği

AdresGezgini ekibi olarak İzmir ve İstanbul’da düzenlediğimiz etkinliklerle sizlerle buluşmaya, internet reklamcılığıyla ilgili aklınıza takılan bütün soruları yanıtlamaya devam ediyoruz.

Veri Analiz Uzmanı Samet Salık, Google AdWords Takım Lideri Simge Kayacı, Dijital Strateji ve Pazarlama Uzmanı Özgür Deniz Aydın’ın sunumlarıyla gerçekleşen İnternet Reklamcılığına Başarının Sırları etkinliğimiz için Google Dome İstanbul’daydık.

AdresGezgini-Google-Dome-Etkinlik

Google AdWords ve internet reklamlarının ürün ve hizmetiniz için sağlayacağı marka bilinirliği, satış artıracak öneriler, mobil reklamcılık fırsatlarının paylaşıldığı etkinliğimize büyük ilgi gösteren bütün katılımcılara teşekkür ederiz.

AdresGezgini-Google-Dome-Etkinlik-2

AdresGezgini olarak, Google İrlanda’dan aldığımız kurumsal desteğin yanı sıra, Google İstanbul ofisinde toplantı imkan ve ayrıcalığına sahibiz. Bu imkan dahilinde Google Dome İstanbul ofisinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle internet reklamcılığı konusunda bilgi almak isteyen bir toplulukla buluşmaktan her seferinde büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Sizler de Google AdWords reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları gibi hizmet verdiğimiz alanlarda detaylı bilgi almak için İzmir ve İstanbul’da devam eden etkinliklerimizden haberdar olmak ücretsiz kayıt yaptırmak için etkinlik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini Etkinlikleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>