İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak Etkinliğimizden Notlar

adwords-stratejileri-4

AdresGezgini olarak, web siteniz nasıl olmalı, satışlarınızı artırmanın yolları nelerdir, en doğru pazarlama stratejisi nasıl çizilir gibi soruları cevaplandırdığımız ve detaylı bilgiler paylaştığımız etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta AdWords Hesap Yöneticilerimiz Yonca Kerküklü ve Selin Zoroğlu “İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak” başlıklı sunumlarını AdresGezgini İzmir ve İstanbul ofislerinde gerçekleştirdi.

dsc_0194

En doğru pazarlama stratejisi, internet ile yeni müşterilere ulaşmak, mobilin yeri ve önemi, Google AdWords reklamları, Facebook ve Instagram reklamları, bütçe ve yatırımı doğru kanala yönlendirme, perfomans ölçümü ve raporlama gibi konu başlıklarına yer verilen etkinliğimize ilgi gösteren bütün katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

img_3022

İstanbul ve İzmir ofislerimizde devam eden etkinliklerimize buradan kayıt olabilirsiniz.

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Google AdWords kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>