Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Geçtiğimiz Ocak ayında canlı yayın özelliğini kullanıma sunan Instagram, bir canlı yayın sonlandığında, videoyu kamera rulosuna kaydetme özelliğini duyurdu.

ınstagram-canlı-yayın-video-kayıt-

Canlı yayın videoları Instagram uygulamasından kaybolmaya devam edecek olsa da, bu yeni güncelleme canlı yayın sırasında paylaşmak istediğiniz bir olay gerçekleştiğinde kaydederek tekrar izlemenize olanak tanıyacak.

Peki Instagram canlı yayın videoları nasıl kaydedilir? Canlı yayınız bittikten sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Kaydet” butonuna dokunarak, canlı yayın videonuzu film rulosuna kaydedebilirsiniz.

Canlı yayın esnasında bırakılan yorumlar, beğeniler ve izlenme sayısı kaydedilmiyor, sadece videonuz kaydediliyor ve canlı yayın videosu Instagram uygulamasından kaldırılıyor.

Instagram canlı yayın video kayıt özelliğini kapsayan bu güncellemenin, iOS ve Android için Instagram sürüm 10.12 sürümüyle çalıştığını unutmayın.

Kaynak: blog.ınstagram.com

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>