“İleri Düzey Google AdWords Stratejileri” İzmir Etkinliği

2

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul ofisimizde gerçekleştirdiğimiz “İleri Düzey Google AdWords Stratejileri” etkinliğimizi İzmirli katılımcılarımız için Folkart Towers’daki ofisimizde gerçekleştirdik.

AdWords Takım Lideri Simge Kayacı ve Premium Müşteri Temsilcisi Samet Salık’ın sunumlarıyla gerçekleşen etkinlikte yeni nesil pazarlama stratejileri, satış artırmanın yolları, mobil reklamların artan önemi, internet reklamlarını daha etkili kullanmanın püf noktaları, yeni reklam teknolojileri, maliyet düşürme ve bütçenin verimli kullanılması teknikleri, yatırım getirisi ve dönüşümleri artırmanın yolları ve optimizasyon örnekleri gibi konu başlıklarına yer verildi. Sunumların arkasından, her etkinliğimizde olduğu gibi soru cevap bölümüyle katılımcıların sorularını cevapladık.

İstanbul ve İzmir ofislerimizde devam eden etkinliklerimize buradan kayıt olabilirsiniz.

1

 

 

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Google AdWords kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>