İleri Düzey Google AdWords Stratejileri Etkinliği İçin İstanbul Ofisimizdeydik

1

AdresGezgini A.Ş. artık İstanbul’da! İzmir Folkart Towers’ta yer alan merkez ofisimizdeki 45 kişilik ekibimizle 10 yıldır başarıyla sürdürdüğümüz KOBİ’ler için internet reklamcılığı ve yazılım hizmetlerimizi İstanbul Maslak’ta yer alan yeni ofisimizde de vermeye başladık.

İstanbullu müşterilerimizle daha sıkı iletişim halinde olmak ve en yeni teknolojileri kullanarak işlerini büyütmek amacıyla bireysel müşteri toplantıları ve etkinliklerimiz için sizleri 1 Kasım 2016 tarihinde hizmete açtığımız ofisimize bekliyoruz.

3

Geçtiğimiz hafta İstanbul ofisimizde gerçekleştirdiğimiz İleri Düzey Google AdWords Stratejileri etkinliği kapsamında İş Geliştirme Müdürümüz Serhat Bayrak internet reklam hesaplarının nasıl yönetilmesi gerektiğini, Google alışveriş reklamları ve mobil reklamlar gibi konu başlıkları altında yeni reklam teknolojilerini anlattı. Hemen arkasından AdWords Takım Liderimiz Ayça Erdoğan optimizasyon örneklerinden ve yatırım dönüşünü artıracak püf noktalardan bahsetti. Sunumların arkasından bir saatlik soru cevap bölümüyle etkinlik sona erdi.

İstanbul ofislerimizde devam edecek olan etkinliklere kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5

4

 

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Google AdWords kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>