IF Wedding İzmir Moda Fuarı’nda İnternet Reklamcılığı Eğitimi

Facebook sayfamızda da duyurduğumuz gibi, geçtiğimiz hafta İzmir Enternasyonal Fuarı’nda düzenlenen If Wedding Fashion İzmir 2012 etkinliğinin iletişim sponsoru olmuştuk. Hareketli geçen bu fuar boyunca AdresGezgini standında katılımcılara destek veren ekibimiz 17 Şubat Cuma günü, saat 16.00’da ‘Tekstil ve Moda Sektöründe İnternet Reklamcılığı Eğitimi’ gerçekleştirdi.

174’ü yerli, 14’ü yabancı 188 katılımcının bulunduğu fuarda, internet reklamcılığı eğitimi firmalar tarafından ilgiyle izlendi. Pazarlama Temsilcimiz Nihan Darman’ın gerçekleştirdiği eğitimde, moda sektöründe, yurt içi ve yurt dışı ticaretle ilgili reklam çalışmalarında internet reklamcılığının, Facebook ve Google AdWords’un etkileri paylaşıldı. Firmalara, başarılı AdWords kampanyaları yönetmek için etkin anahtar kelime yönetimi, reklam metinleri ve optimizasyonla ilgili ve Facebook reklamlarının profil bazlı hedefleme ile nasıl etkin kullanılabileceği ile ilgili bilgiler verildi.

SONY DSC

Sunumunda ayrıca, AdWords başarı hikayelerine ve başarılı Facebook reklam örneklerine de yer veren Darman, etkin internet reklam yönetimi ile rekabette nasıl farklılaşabileceği konusunda katılımcıları bilgilendirtilerek eğitimi tamamladı.

Büyük ilgi gören, Avrupa’nın en bilinen gelinlik ve damatlık fuarı, önümüzdeki sene tekrar buluşmak üzere Cumartesi günü sona erdi.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>