Google Chrome’dan Işın Kılıcı Deneyimi: Lightsaber Escape

Google, Star Wars hayranlarını oldukça sevindiren bir oyun yayınladı. “Lightsaber Escape” oyunu ile telefonunuzu ışın kılıcına dönüştürüp, Stormtrooper’lara karşı mücadele edebiliyorsunuz.

lightsamber

Filmin vizyona girmesine saatler kala, bu oyuna internet tarayıcınızdan erişebilir, heyecanınızı ikiye katlayabilirsiniz. Mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan buradaki adrese giriyorsunuz. Karşınıza gelen sitede g.co/lightsaber/ ile başlayan kodu diğer cihazınızın tarayıcısında, adres çubuğuna yazıp arıyorsunuz.

slack-imgs_com_0_0

Tek yapmanız gereken bu aslında. Sonrasında iki cihaz internet bağlantısı üzerinden birbirleri ile eşleşiyor. Ardından karşınıza gelecek olan ekranda ışın kılıcınızın kalibre ayarını yapıp oyuna başlıyorsunuz. Lightsaber Escape adlı oyunda amaç, karşınıza gelen Stormtrooper’ların atışlarını ışın kılıcınız ile geri püskürtmek.

Screen-Shot-2015-12-15-at-10_00_18-AM

Sonrasında oyunu ne kadar sürede bitirdiğinizi sosyal medya üzerinde paylaşıp arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Bu oyun ile Star Wars hayranı olmayanların bile eğlenceli vakit geçireceğini söyleyebiliriz.

Çağla Nacir tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Sosyal Medya kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Google Chrome’dan Işın Kılıcı Deneyimi: Lightsaber Escape için 1 cevap

  1. Yusuf SARI der ki:

    Denedim birebir yapmaya çalıştım, cihaz donma yaptı, cihazda sıkıntı olabilir veya nerede hata yapmış olabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>