BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Chrome'dan Işın Kılıcı Deneyimi: Lightsaber Escape

Google Chrome'dan Işın Kılıcı Deneyimi: Lightsaber Escape

Google Chrome'dan Işın Kılıcı Deneyimi: Lightsaber Escape

Google, Star Wars hayranlarını oldukça sevindiren bir oyun yayınladı. "Lightsaber Escape" oyunu ile telefonunuzu ışın kılıcına dönüştürüp, Stormtrooper'lara karşı mücadele edebiliyorsunuz. lightsamber Filmin vizyona girmesine saatler kala, bu oyuna internet tarayıcınızdan erişebilir, heyecanınızı ikiye katlayabilirsiniz. Mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan buradaki adrese giriyorsunuz. Karşınıza gelen sitede g.co/lightsaber/ ile başlayan kodu diğer cihazınızın tarayıcısında, adres çubuğuna yazıp arıyorsunuz.

Tek yapmanız gereken bu aslında. Sonrasında iki cihaz internet bağlantısı üzerinden birbirleri ile eşleşiyor. Ardından karşınıza gelecek olan ekranda ışın kılıcınızın kalibre ayarını yapıp oyuna başlıyorsunuz. Lightsaber Escape adlı oyunda amaç, karşınıza gelen Stormtrooper'ların atışlarını ışın kılıcınız ile geri püskürtmek. Screen-Shot-2015-12-15-at-10_00_18-AM Sonrasında oyunu ne kadar sürede bitirdiğinizi sosyal medya üzerinde paylaşıp arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Bu oyun ile Star Wars hayranı olmayanların bile eğlenceli vakit geçireceğini söyleyebiliriz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Blog Yorumları

  1. Denedim birebir yapmaya çalıştım, cihaz donma yaptı, cihazda sıkıntı olabilir veya nerede hata yapmış olabilirim.

Yorum Yap