BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Araçları [Video]

Google AdWords Araçları [Video]

Google AdWords araçları, reklamlarınızdan daha iyi geri dönüş almanız için hazırlanmış, reklam hazırlama sürecinizi kolaylaştıran araçlardır. Bu araçlardan anahtar kelime aracı,  anahtar kelime eşleme türünü doğru seçmenizi kolaylaştırır, mevcut anahtar kelime listenizi hassaslaştırarak daha alakalı anahtar kelimeler seçmenizi sağlar. Trafik tahmincisi aracı ise belirli anahtar kelimelerin hedefleme seçeneklerinin, tekliflerinin ve diğer ayarlarının nasıl performans gösterebileceğini tahmin etmeye yardımcı olur.

Pazarlama ve Satış Temsilcimiz Yudum Topçu, Google reklamlarınızı kolayca yönetebilmenizi sağlayacak AdWords Araçları sunumunda bu ve benzeri birçok araçtan bahsediyor. Sunumu izledikten sonra sorularınız için bize ulaşın.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap