Google+ “Fotoğraf Özelliklerini” Genişletiyor

Google+ ürün geliştirme mühendislerinden Isaac Sparrow Google+’ın fotoğraf servisi uygulamalarını geliştirdiklerini açıkladı. Artık daha kişisel hikayelerle yeniden düzenleyebileceğiniz fotoğraflarınızın yanı sıra şöyle özellikler geliştirilmiş:

Fotoğrafları Zamanlarına Göre Sıralama: Facebook’ta timeline ile tanıştığımız bu özellik Google+’a da eklenmiş görünüyor.

Fotoğrafları Bulundukları Yerlere Göre Sıralama: Fotoğrafları tutup istediğiniz yere sürükleyebileceğiniz bir özellik. Alt alta veya yan yana gelmesini istediğiniz fotoğraflarınızı sıralayabilirsiniz.

Başka Bir Albüme Fotoğraf Taşıma Veya Kopyalama: Taşı seçeneğini tıkladığınızda bir fotoğrafın albümünü istediğiniz gibi değiştirebilir ya da kopyalayabilirsiniz.

Toplu Fotoğraf Silme: Silmek istediğiniz fotoğrafları seçip topluca silebileceğiniz bu özellik pratik olması açısından kolay güzel olmuş.

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Google AdWords kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>