BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Fırsatları e-posta almadan yakalayın: Kupongezgini.com

Fırsatları e-posta almadan yakalayın: Kupongezgini.com

Fırsatları e-posta almadan yakalayın: Kupongezgini.com

Grup satın alma iş modeli, ortaklaşa satın almanın gücünden faydalanarak kısa sürede çok büyük bir başarı elde etti. Bu başarı da haliyle birçok internet girişimcisinin başını döndürdü. Sektör çok yeni ve pazar çok büyük. Dolayısıyla girişimciler hızla bu pazarda yerini alıyor, farklı alanlarda hizmet veren birçok grup satın alma sitesi karşımıza çıkıyor. Grup satın alma sitelerinin neden bu kadar popüler olduğunu daha önceki yazılarımda tartışmıştım. (bkz: Tüketim Sosyolojisi Açısından Grup Satın Alma Siteleri: Neden İşe Yarıyor?)

 

Başarılı olmuş bir iş modelinin takip edilmesi çok normal. Fakat pazara ardı ardına yeni oyuncuların girmesi, kullanıcıların fırsatları takip etmesini de zorlaştırıyor. Bu sitelere üye olan ve hiçbir fırsatı kaçırmak istemeyen internet kullanıcılarının e-posta kutuları gün içinde belli saat aralıklarında gönderilen e-postalarla dolup taşıyor.

Hem tüm fırsatları takip etmek hem de e-posta kutumuzun nefes almasını istemek en büyük lüksümüz haline geldi.

E-posta göndermeyen fırsat sitesi bir hayal mi?

Fırsat sitelerinin tüm avantajlarını aynı siteden takip etmeye imkan sağlayan ama e-posta göndermeyen KuponGezgini, bu alandaki ihtiyaçlarımızı karşılıyor. İlk bakışta diğer grup satın alma siteleriyle aynı ara yüzüne sahip gibi görünen KuponGezgini, aslında şehir fırsatlarının tümünü tek bir adreste topluyor ve diğer fırsat sitelerinden farklı olarak da kullanıcılarına e-posta göndermiyor.

kupongezgini-1

Her sabah e-posta kutunuzu açıp fırsat sitelerinden gelen e-postaları tek tek kontrol etmenize ya da onları okumadan silmenize gerek kalmadı. İstediğiniz anda günün yorgunluğunu şık bir otelin masaj salonunda dinlenerek atabilecek, masaj sonrası sevdiğinizle birlikte şık bir restoranda yemek yiyebilecek ve çıkışta en sevdiğiniz sanatçının konserini izleyebileceksiniz!

Kupongezgini.com ilgi alanlarımıza uygun tercih yapmamıza da olanak sağlıyor. Dilerseniz Kategoriler sekmesini kullanarak sizin için uygun olan fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, kişisel bakımınıza özen gösteriyor ve sadece o alandaki fırsatlardan haberdar olmak istiyorsanız “Kişisel Bakım ve Kozmetik” seçeneğini eşleyerek kaçırılmayacak fiyatlarla güzelliğinize güzellik katabileceksiniz.

Şimdi tek yapmanız gereken KuponGezgini’ne girmek ve bulunduğunuz şehri seçerek sizin için listelenen fırsatları incelemek. En çok tercih edilen fırsatlar Kupongezgini.com ile bir tık uzağınızda!

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap