BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Facebook’da Hayatınızın Filminizi Yapın

Facebook’da Hayatınızın Filminizi Yapın

Facebook, Timeline özelliğini aylar önce kullanıcılarına sunmuştu. İsteyen geçti, denedi, gördü, beğendi ya da beğenmedi. Sonuçta bugünden itibaren her Facebook kullanıcısı artık Timeline’nı kullanıyor olacak.

Ben de Facebook Timeline tanıtım yazımda özelliklerinden, güzelliklerinden. zorluklarından bahsetmiştim ve demiştim ki Facebook ölmeden önce insanın hayatını film şeridi gibi gözlerinin önünden geçirmeyi başarmış. Facebook da beni duymuş ve Timeline Movie Maker uygulamasını kullanıcılarına sunmuş. Bu uygulama ile profilinizi baştan sona bir film gibi izleyebileceksiniz.

Keyifli bir uygulama olmuş. Zaten her değişiklikte ‘Eskiye dönmek için 1 milyon kişi olalım’ çağrısıyla toplanan Facebook kullanıcısı için böyle keyifli uygulamalara ihtiyaç var. Buraya tıklayarak gidebileceğiniz uygulama sayfası sadece “Make Your Movie” butonundan oluşuyor. Butona tıklıyorsunuz. Sizden bilgilere erişmek için izin istiyor. Yaşadığınız yer, doğum tarihiniz, beğenileriniz ilişkileriniz fotoğraflarınız ve videolarınızı toparlayarak size ortalama 1 dakikalık video çıkartıyor. Çok fazla kullanıcı müdahalesi kabul etmiyor fakat istemediğiniz fotoğrafları kısa filminizden çıkarabiliyorsunuz. Sadece videonuzun soundtrack seçeneğini istediğiniz moda göre seçebiliyorsunuz. Neşeli, nostaljik romantik gibi seçenekler sunuyor.

Uygulamaya erişebilmeniz için 75’den fazla fotoğrafınızın bulunması gerekiyor ayrıca şu anda sadece İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca dil seçenekleri mevcut.

Buyurun şimdi filminizi hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap