E-ticaret Sektöründe En Hareketli Dönem

2016-11-10
AdresGezgini A.Ş. olarak 2007 yılından beri e-ticaret sektöründeki firmalara internet reklamcılığı alanında hizmet veriyor, büyümelerine tanıklık ediyoruz. Bu deneyimle, sektörün en hareketli olduğu dönemleri önceden biliyor ve firmalarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Aşağıdaki grafikte 2007 – 2015 yılları arasında Amerika’daki e-ticaret satış hacmini yılın 3’er aylık dönemlerine göre inceleyebilirsiniz. Grafikte de görebileceğiniz gibi yılın son çeyreği Ekim, Kasım ve Aralık ayları e-ticaret sektöründe satışların en çok yapıldığı dönem olmuştur.

e-ticaret-sektorunde-en-hareketli-donem-jpeg
Grafikten analiz ettiğimiz bir başka bilgi de her yıl satışların tepe yaptığı noktanın sürekli yükseliyor olması. Yönettiğimiz yüzlerce reklam hesabını incelediğimizde e-ticaret sektöründeki bu hareketli dönemde reklam vermeniz durumunda, normal dönemlere göre satış oranlarının %35 oranında arttığını görmekteyiz. Eğer siz de e-ticaret’teki bu hareketlilikten faydalanmak istiyorsanız buraya tıklayarak etkinliklerimize katılabilirsiniz. Uzmanlarımız size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır.
Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Satış ve Pazarlama kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>