AdWords 10. Yılını Kutluyor!

Arama motoru reklamcılığının önde gelen isimlerinden Google AdWords, internet kullanıcıları ve reklamverenlerle buluşmasının 10. yılını kutluyor! Bundan tam 10 yıl önce 23 Ekim’de yayına giren AdWords, bugüne kadar milyonlarca reklamvereni internet kullanıcıları ile buluşturarak reklamverenlerin site trafiklerini arttırmaya ve oldukça düşük bütçeler ile hedef kitlelerine direkt olarak ulaşmalarına yardımcı oldu.

AdWords‘ün 10. yıl kutlamaları vesilesiyle artık AdWords kullanıcıları kendi başarı hikayelerini milyonlarca insan ile paylaşabilecekler. Youtube üzerinden gerçekleştirilen AdWords 10. yılı kampanyası, reklamverenlerin Google AdWords ile elde ettikleri başarılarını ister video ile ister metin ile paylaşmalarına olanak sağlıyor. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Türkçe gibi 45 dilde hizmet veren bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken http://www.youtube.com/adwords10 adresine girerek başarı hikayenizi siteye eklemek.

Üç dakikalık bir video ile ya da maksimum 750 kelime metin ile hazırlayabileceğiniz başarı hikayelerinizde adınız ve işletmedeki göreviniz, şirketinizin adı ve bulunduğu yer, işinizin neden heyecan verici ve zaman zaman da zorlayıcı olduğu, çevrimiçi reklamcılığın başarınıza sağladığı katkı ve AdWords’ü yeni kullanmaya başlayanlar için önerilerinizin yer alması gerekmekte.

AdWords isminizi daha geniş kitlelere duyurmada yardımcı olur. Eğer işletmeniz için hala AdWords kullanmadıysanız bize ulaşın!

AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı Google AdWords kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

AdWords 10. Yılını Kutluyor! için 1 cevap

  1. Geri izleme: Tweets that mention AdWords 10. Yılını Kutluyor!, Google AdWords Reklamcılığı, Sosyal Medya, İletişim Teknolojileri Hakkında Bilgi Almak İçin AdresGezgini Blog’u Takip Edin! -- Topsy.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>